O serveru Předplacenky.cz

Vážení zákazníci, fanoušci shareování,
velmi nás těší, že jste si našli cestu k našemu novému webu a e-shopu Předplacenky.cz!

Pokud je Vám název Předplacenky.cz povědomý, vězte, že existujeme a fungujeme již od roku 2006, kdy jsme začali zákazníkům prodávat premium účty share serverů Megaupload.com a Rapidshare.com. Od roku 2006 jsme se také stali jako první v České republice oficiálními prodejci premium účtů share serveru RapidShare.com. O rok později jsme rozšířili své pole působnosti o Slovenskou republiku. V průběhu našeho vývoje jsme zákazníkům jako první přinášeli řadu užitečných služeb, včetně anonymních plateb za premium účty, platby prostřednictvím terminálů Sazka, a.s., tzv. SuperCash a jako první a dlouhou dobu jediní jsme umožňovali nákup premium účtů formou dobírky.

Od roku 2006 jsme největšími prodejci premium účtů v České republice. Za celou dobu našeho působení jsme získali více než 20 tis. zákazníků a vyřídili přes 300 tis. objednávek.

Nyní jsme se rozhodli rozšířit portfolio služeb o prodej premium účtů největších světových share serverů prostřednictvím moderního e-shopu s pohodlným a intuitivním ovládáním. Věříme, že naše letité zkušenosti v této oblasti přispějí k Vaší spokojenost.

Proč si koupit premium účet u serveru Předplacenky.cz?

Server Předplacenky.cz jako oficiální prodejce premium účtů nabízí všem zákazníkům možnost využití zákaznické technické podpory k premium účtům, které si zákazníci přes náš server zakoupí. Pomůžeme Vám tak s technickými problémy, které by jinak bylo nutné řešit přímo s podporou daného share serveru, kde může vzniknout jazyková bariéra.

Jako jediní prodejci v České republice nabízíme možnost zakoupení univerzálního certifikátu ve vybrané hodnotě, kterým můžete následně někoho obdarovat.

Pravidelně pro Vás připravujeme slevové akce, tzv. HappyHours, během kterých pro Vás připravujeme zajímavé slevy. Slevové akce HappyHours jsou vyhlašovány náhodně, stačí jen sledovat!


Novinky

» Momentálně nejsou žádné novinky

Odběr novinek [Newsletter]

Zákaznická linka

Naše zákaznícka linka je Vám k dispozici o pracovních dnech od 9:00 do 17:00

Telefon:shop@predplacenky.cz

Napište nám!